تمدید مهلت ارسال مقالات               
  اخبار همایش
تمدید مهلت ارسال مقالات
با توجه به استقبال کم نظیر از همایش و با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان ، زمان ارسال مقالات تا 31 فروردین ماه 1397 تمدید گردید. دبیرخانه همایش ها
1396/11/03 ادامه مطلب


  معرفی همایش

با توجه به اهمیت علم وفن آوری درجهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد.حوزه مهندسی عمران،معماری وشهرسازی یکی از حوزه های اصلی تولید علم در ایران وجهان است. پنجمین همایش ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری وشهر سازی ، فرصتی مقتنم  را برای طیف وسیعی از دانشگاهیان ومتخصصان برای بحث پیرامون تحقیقات و کشفیات جدید در حوزه های مرتبط به ارمقان خواهد آورد.

 کمیته اجرایی درصدد است تا پنجمین دوره این همایش را با هدف ارائه ومعرفی آخرین تجربیات و دست آوردهای پژوهشی وکاربردی در زمینه های مختلف عمران ، معماری وشهر سازی ، تبادل اطلاعات بین نخبگان ، اساتید دانشگاهی ومتخصصان ، ارائه آخرین روشها و فرایند های بهبود و افزایش کارایی این حوزه تخصصی ومعرفی تحقیقات روز ایران و جهان وبررسی چالشهای علمی واجرایی در فرایند کاربرد انها از تمام مناطق جغرافیاهی ، در سطوح محلی ، ملی ، منطقه ای در تاریخ  هفده ام اسفند ماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار نماید.

شایان ذکر است ،مجموعه دوره های این همایش به عنوان یک رویداد علمی معتبر در میان جامعه علمی شناخته شده وافزایش تعداد مقالات ارسالی وشرکت کننده گان هردوره دلیلی بر این ادعاست. ومجموعه ملی مقالات از طریق فعالیت های همایش،  لوح فشرده مجموعه مقالات همایش ،وامکان چاپ مجموعه مقالات در سیولیکا ونمایه در ISC  برتوسعه وترویج دانش نظری، پژوهش های مفهومی، ودانش حرفه ای تمرکز دارد.

در این راستا کمیته علمی واجرایی کنفرانس ، از تمامی اساتید ، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت  می نمایند مقالات خود را که حاوی جدید ترین دست آوردهای علمی وپژوهشی در محورهای اصلی همایش ویا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیر خانه همایش ارسال نمایند.علاوه بر این ،علاقه مندان به این حوزه میتوانند بدون ارائه مقاله ،به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد استفاده کنند.

تاریخ های مهم
آخرین مهلت ارسال مقالات: 31 فروردین ماه 1397
اعلام نتایج نهایی: 31 فروردین ماه 1397
آخرین مهلت ثبت نام: 5 اردیبهشت ماه 1397
زمان برگزاری همایش: 13 اردیبهشت ماه 1397

دبیرخانه همایش
آدرس: ميبد - كيلومتر 3 جاده ميبد يزد - دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميبد  ، دبیرخانه همایش ها
كد پستي: 8965151567
تلفن مستقیم : 32370150-035
تلفن های دانشگاه : 9-32370163-035

  
روز شمار همایش

0-1
  برگزار کنندگان
  حامیان