این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
              
  کارگاه تخصصی بررسی ساختار کوره های پخت سرامیک و رفع عیوب آن

رفع عیوب کوره یکی از دغدهه های روزانه مدیران کارخانه،تولید،آزمایشگاه،کنترل کیفیت و سرپرستان کوره می باشد ورفع به موقع عیوب می تواند رشد پارامترهای کمی و کیفی را به همراه داشته باشد.

در این دوره ابتدا به تشریح قسمتهای مختلف کوره وسپس به شناخت ساختار کوره پرداخته می شودکه از مهمترین عوامل در رفع عیوب است.بعد از آن به طور کامل نوع عیب،محل وقوع عیب،در فرایند تولید و راههای رفع عیب مورد بحث قرار می گیرد. درساعت پایانی این دوره  به  پرسش و پاسخ و در صورت لزوم به طرح مشکلات مربوط به کوره از طرف حضار در جلسه و بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت.

کوره از مهمترین بخشها در تولید بوده که در تحویل محصول نهایی بسیار تاثیر گذار است ولی در اکثر موارد پرسنل بخش تولید توقع دارند تمام عیوب محصول  در این واحد رفع گردد و این باعث نوساناتی در کمیت و کیفیت می شود که در مجموع تفکر غلطی است.

  کارگاه ویراستاری پایه
  هر آن کس که با قلم و نوشتن سر و کاردارد، الزاما با بازخوانی، پردازش و ویرایش متن هم روبروست. کار ویراستاری سطوح و انواعی دارد که ما در این کارگاه می خواهیم تا آنچه به عنوان ماهیت و زیربنای این مهارت است را به صورت عملی و کارگاهی با فراگیران تجربه و تمرین کنیم. نتيجه كارگاه كسب اطلاعات پايه در زمينه ويراستاري و چگونگي اشتغال و فعاليت در اين زمينه خواهد بود؛ همچنين منجر به سنجش نقاط قوت و ضعف شركت كنندگان براي دوره هاي تكميلي است.
اطلاعات مهم
تاریخ برگزاری کارگاه تخصصی بررسی ساختار کوره های پخت سرامیک و رفع عیوب آن :
12 شهریور ماه1397(ساعت8 تا 16)
پیام رسان تلگرام :        jamzia2017@
پیام رسان سروش:iauneginmaybod@
دبیرخانه کارگاه
آدرس: ميبد - كيلومتر 3 جاده ميبد يزد - دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميبد  ، دبیرخانه کارگاه ها و دوره های آموزشی
كد پستي: 8965151567
تلفن مستقیم : 03532370014
تلفن های دانشگاه : 9-32370163-035
داخلی 2037


  برگزار کنندگان
  حامیان